„Møller Auto“ teritorija Alytuje

moller
Paslauga
Komercinio nekilnojamojo turto pardavimas
Plotas
1 894 kv. m
Vieta
Alytus, Lietuva
Statusas
Parduotas

Rezultatas

Nuosekli pardavimo strategija bei optimizuota ,,Newsec“ potencialių pirkėjų duomenų bazė padėjo pasiekti iškeltus tikslus. Parduodamas 1 894 kv. m bendro ploto autosalonas su sandėliu ir autoplovykla, Alytaus pramonės mikrorajone sulaukė itin didelio pirkėjų susidomėjimo. Objekto pardavimas buvo vykdytas uždaro tipo aukciono būdu –  sudarytas sandoris su didžiausią kainą ir geriausias pirkimo-pardavimo sąlygas pasiūliusiu pirkėju. Šis pardavimo būdas leido parduoti teritoriją net 12 procentų didesnę, nei buvo numatyta pradinė, turto kainą.

„Labai malonu dirbti su NEWSEC komanda. Džiaugiamės, jog turtą pavyko parduoti net 12 procentų didesne nei pradinė kaina!“.

AB „Møller Real Estate Baltic“ generalinis direktorius

Thomas Sletten

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.devbrothers.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.