„Nordcurrent Group“ biuras

Iššūkis

„Nordcurrent Group“ ieškojo erdvesnio biuro, kuriame visa komanda galėtų dirbti viename aukšte. Kompanija norėjo įsikurti netoli miesto centro, kur nėra didelių eismo spūsčių, turėti daug parkavimo vietų ir patogų susisiekimą viešuoju transportu. Taip pat buvo svarbu planuoti relokaciją iš anksto ir persikraustyti į naująjį biurą būtent tuomet, kuomet baigėsi galioti tuometinė nuomos sutartis.

Klientas
„Galio Group”, UAB
Paslauga
Biuro nuoma
Vieta
Vilnius, Lietuva
Statusas
įgyvendintas

Sprendimas

Ieškant naujų biuro patalpų buvo išanalizuoti visi tuo metu galimi variantai Vilniaus mieste ir „Wave“ verslo centras labiausiai atitiko jaunatviškos įmonės kriterijus bei galėjo pasiūlyti papildomas pridėtines vertes: pietų restoranas pastate, terasa ant verslo centro stogo įmonės renginiams, netoliese kito teatras, daugybė kavinių bei didelė maisto prekių parduotuvė.

Labai džiaugiamės, kad su „Newsec“ pagalba turime tokį puikų nuomininką „Wave“ verslo centre. Būtent tokioms pažangioms kompanijoms ir vystome modernius bei architektūriškai gražius verslo centrus“.

„Galio Group“ komercinių projektų direktorius
Aurimas Martinkėnas

Rezultatas

„Nordcurrent Group“ naujasis biuras – interjero konkursų dalyvis. Biuras „Wave“ verslo centre suprojektuotas produktyviai dirbti, komunikuoti bei skatinti komandiškumą.

Jurgita Ragaišė
Tarpininkavimo grupės vadovė Lietuvoje
j.ragaise@newsec.devbrothers.lt +370 659 66808
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.