UAB „Ateities švietimo infrastruktūra“

Paslauga
Išnuomotų mokslo paskirties patalpų Vilniuje pardavimas
Plotas
1 022,82 kv. m
Vieta
Vilnius, Kalvarijų g.
Statusas
Įgyvendinta

Rezultatas

Newsec sėkmingai atstovavo įmonę UAB Ateities švietimo infrastruktūra, parduodant išnuomotas mokslo paskirties patalpas, Kalvarijų g. Vilniuje.
Detali strategija, nuoseklus pardavimo planas bei plati „Newsec“ potencialių pirkėjų duomenų bazė padėjo pasiekti kliento iškeltus tikslus. Nepaisant rinkoje vyraujančio neapibrėžtumo, džiugu, jog įmonė sėkmingai atstovavo klientą ir patalpos buvo parduotos per ypač trumpą laiką – 3 mėnesius, su padidinta kaina!

„Džiaugiamės pasirinkę „Newsec“ kaip partnerį ir tarpininką, parduodant savo turtą Vilniuje. Profesionalų komanda per ilgus darbo metus yra sukaupusi plačią potencialių nekilnojamojo turto pirkėjų bazę. Visą tai, padėjo mums įgyvendinti sandorį per tokį trumpą laiką – 3 mėnesius!”

UAB „Ateities švietimo infrastruktūra“

Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, direktorė

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.devbrothers.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.