„Zefyras“

zefyras
Paslauga
Administracinio pastato pardavimas, NT e-aukcionai
Vieta
Vilnius, Lietuva
Plotas
658 kv. m
Statusas
Parduotas

Rezultatas

Viešinimo metu buvo sulaukta 14 potencialių pirkėjų užklausų, suorganizuotos 3 objekto apžiūros, aukcione registruotų dalyvių nebuvo, todėl aukcionas laikomas neįvykusiu. Pagrindinės priežastys buvo įvardintos objekto pradinė kaina ir apribojimai, objekto dydis. Nepaisant neįvykusio aukciono, buvo gauti tiesioginiai potencialių pirkėjų pasiūlymai. Pardavėjui sutikus, objektas buvo parduotas tiesioginių derybu metu. Vertinant objekto specifiškumą bei sandorio trukmę, pasiektas visoms šalims priimtinas rezultatas.

martynas z

„Newsec aukcionai yra sukaupę unikalią – labai plačią ir tikslingą – nekilnojamojo turto potencialių pirkėjų duombazę. Manau, kad tai ir buvo esminė mūsų sėkmingo sandorio priežastis.“

UAB Upės lašas (EIKA įmonių grupė) Plėtros departamento direktorius

Martynas Žibūda

Miglė Strazdauskienė
Aukcionų projektų vadovė
m.strazdauskiene@newsec.devbrothers.lt +370 625 75851
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.