Vaizdo apžvalgos

Naujausia vaizdo apžvalga

Sumuštas investicijų į NT rekordas

1,5 mlrd. Eur investicinių sandorių į NT apimtis Baltijos regionui yra rekordinė. Rekordinius rezultatus lėmė kapitalo perteklius, bendros pasaulinės tendencijos bei pozityvios nuotaikos rinkoje. Investuotojai aktyviai ieškojo objektų, tačiau dar geresnių rezultatų investicinių NT sandorių rinkoje pasiekti sutrukdė pasiūlos trūkumas.

Šių metų pirmąjį pusmetį investicinių NT sandorių rinka bus aktyvi vien dėl per 2021 m. įgautos inercijos. Tačiau metams persiritus į antrą pusę, rinka gali susidurti su iššūkiais – dėl galimai didėsiančių palūkanų investuotojai gali pristabdyti savo planus

Konferencijos

NT rinkos segmentų apžvalgos

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.